Views entity embed (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Views
eu: Bistak

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: About
eu: (r)i buruz
