Views entity embed (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: About
kn: ಕುರಿತು
