Views entity embed (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: Views
pl: Widoki

en: Override title
pl: Nadpisz tytuł

en: Filters
pl: Filtry

en: About
pl: O stronie

en: Embed
pl: Osadzony

en: Views settings
pl: Ustawienia widoków
