Views entity embed (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: Views
th: ดู

en: Override title
th: ชื่อแทนที่

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: About
th: เกี่ยวกับ
