Views entity embed (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Next
ar: التالي

en: Views
ar: الرؤى

en: Override title
ar: تجاوز العنوان

en: Filters
ar: المرشحات

en: About
ar: حول
