Views entity embed (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Next
hi: अगला

en: Views
hi: द्रश्य

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: About
hi: के बारे में
