Views Entity Form Field (8.x-1.0-beta10) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Widget type
de: Steuerelementtyp

en: Widget settings
de: Steuerelementeinstellungen

en: About
de: Über

en: Appears in: @bundles.
de: Erscheint in: @bundles.

en: @count @singular_label saved. | @count @plural_label saved.
de[0]: @count @singular_label gespeichert.
de[1]: @count @plural_label gespeichert.
