Views Entity Form Field (8.x-1.0-beta10) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Widget type
fa: نوع

en: Widget settings
fa: تنظیمات ابزارک

en: About
fa: درباره

en: Appears in: @bundles.
fa: نمایش در @bundles.
