Views Entity Form Field (8.x-1.0-beta11) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Views
it: Viste

en: Widget type
it: Tipo di widget

en: Widget settings
it: Impostazioni widget

en: About
it: Informazioni

en: Appears in: @bundles.
it: Appare in: @bundles.
