Views Entity Form Field (8.x-1.0-beta12) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Widget type
fi: Widgetin tyyppi

en: Widget settings
fi: Widgettien asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Appears in: @bundles.
fi: Esiintyy: @bundles.
