Views Entity Form Field (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Widget type
pl: Typ kontrolki

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: About
pl: O stronie

en: Appears in: @bundles.
pl: Występuje w: @bundles.
