Views Entity Form Field (8.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Widget type
sv: Typ av widget

en: Widget settings
sv: Inställningar för widget

en: About
sv: Om

en: Appears in: @bundles.
sv: Förekommer i: @bundles.
