Views Entity Form Field (8.x-1.0-beta7) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Widget type
hu: Felületi elem típusa

en: Widget settings
hu: Felületi elem beállítások

en: About
hu: Leírás

en: Appears in: @bundles.
hu: Megjelenés helye: @bundles.
