Views Entity Form Field (8.x-1.0-beta7) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: About
sk: Informácie o

en: Appears in: @bundles.
sk: Nachádza sa v: @bundles.
