Views Entity Form Field (8.x-1.0-beta8) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Widget type
fr: Type de widget

en: Widget settings
fr: Paramètres du widget

en: About
fr: À propos

en: Appears in: @bundles.
fr: Apparaît dans : @bundles.

en: @count @singular_label saved. | @count @plural_label saved.
fr[0]: @count @singular_label enregistré(e).
fr[1]: @count @plural_label enregistré(e)s.
