Views Entity Form Field (8.x-1.0-beta8) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Widget type
ru: Тип виджета

en: Widget settings
ru: Настройки виджета

en: About
ru: Информация

en: Appears in: @bundles.
ru: Местонахождение: @bundles.
