Views Entity Reference (1.0.4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Expose
az: ifşa etmək

en: Entity
az: Entiti

en: Values
az: Qiymətlər

en: Entity type
az: Varlıq növü
