Views Entity Reference (1.0.4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Link
be: Спасылка

en: Field
be: Поле

en: View
be: Праглядзець

en: Entity
be: Сутнасць

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
