Views Entity Reference (1.0.4) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Link
cs: Odkaz

en: Field
cs: Pole

en: View
cs: Zobrazit

en: Operator
cs: Operátor

en: Values
cs: Hodnoty

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Create a label
cs: Vytvořit popisek

en: Reduce
cs: Omezit
