Views Entity Reference (1.0.4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Link
cy: Dolen

en: Field
cy: Maes

en: Views
cy: Gwelediadau

en: View
cy: Gweld

en: Expose
cy: Amlygu

en: Operator
cy: Gweithredydd
