Views Entity Reference (1.0.4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Link
eo: Ligilo

en: Field
eo: Kampo

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu

en: Entity type
eo: Speco de ento
