Views Entity Reference (1.0.4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Field
et: Väli

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Expose
et: Muuda nähtavaks

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Entity
et: Olem

en: Values
et: Väärtused

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Create a label
et: Loo märgend

en: Reduce
et: Vähenda

en: Group item
et: Grupeeri element
