Views Entity Reference (1.0.4) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Link
gl: Ligazón

en: Field
gl: Campo

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Expose
gl: Expoñer

en: Operator
gl: Operador

en: Entity
gl: Entidade

en: Values
gl: Valores

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Create a label
gl: Crear unha etiqueta
