Views Entity Reference (1.0.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Link
gu: કડી

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: View
gu: જુઓ

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
