Views Entity Reference (1.0.4) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Value
it: Valore

en: Field
it: Campo

en: Views
it: Viste

en: View
it: Visualizza

en: Expose
it: Esponi

en: Operator
it: Operatore

en: Entity
it: Entità

en: Values
it: Valori

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Entity ID
it: ID Entità

en: Create a label
it: Crea un'etichetta

en: Reduce
it: Ridurre

en: @entity_type_label ID
it: ID @entity_type_label
