Views Entity Reference (1.0.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Link
mn: Холбоос

en: Field
mn: Талбар

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах
