Views Entity Reference (1.0.4) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Link
sk: Odkaz

en: Field
sk: Pole

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Expose
sk: Ukázať

en: Operator
sk: Operátor

en: Entity
sk: Entita

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Create a label
sk: Vytvoriť popis

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
sk: <strong>Poznámka:</strong> V zobrazeniach "Odkaz na entitu" sa všetky polia zobrazia v riadku, pokiaľ sa tu nevykoná explicitný výber polí v riadku.

en: Reduce
sk: Znížiť
