Views Entity Reference (1.0.4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Link
vi: Liên kết

en: Field
vi: Trường

en: View
vi: Xem

en: Expose
vi: Hiện

en: Operator
vi: Toán tử

en: Values
vi: Giá trị
