Views Entity Reference (1.0.5) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Link
ar: رابط

en: Field
ar: الحقل

en: Views
ar: الرؤى

en: View
ar: عرض

en: Expose
ar: تعرض

en: Operator
ar: العامل

en: Entity
ar: الكيان

en: Values
ar: قيم

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Create a label
ar: إنشاء تسمية
