Views Entity Reference (1.0.5) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Link
fi: Linkki

en: Field
fi: Kenttä

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä

en: Expose
fi: Näytä

en: Operator
fi: Operaattori

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Values
fi: Arvot

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu

en: Create a label
fi: Luo etiketti

en: Referencing entity
fi: Viittaava entiteetti

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
fi: <strong>Huomaa:</strong> 'Entiteettiviittaus'-näkymissä kaikki kentät näytetään sisennettyinä paitsi jos nimeomaan valitset jonkin muun esitystavan.

en: Reduce
fi: Vähennä

en: Group item
fi: Ryhmittelykohde
