Views Entity Reference (1.0.5) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Value
he: ערך

en: Link
he: קישור

en: Field
he: שדה

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה

en: Expose
he: חשוף

en: Operator
he: אופרטור

en: Entity
he: יישות

en: Values
he: ערכים

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Create a label
he: יצירת תווית
