Views Entity Reference (1.0.5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Link
hr: Poveznica

en: Field
hr: Polje

en: View
hr: Pregled

en: Expose
hr: Izloži

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
