Views Entity Reference (1.0.5) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Field
hu: Mező

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: Expose
hu: Felfed

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Entity
hu: Entitás

en: Values
hu: Értékek

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Entity bundle
hu: Mezőköteg

en: Create a label
hu: Címke létrehozása

en: Referencing entity
hu: Hivatkozó entitás

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
hu: <strong>Megjegyzés:</strong> Az 'Entitáshivatkozás' megjelenítésekben minden mező megjelenik beágyazva, hacsak nincsenek itt külön megadva beágyazott mezők.

en: Reduce
hu: Csökkent

en: Group item
hu: Csoportelem

en: @entity_type_label ID
hu: @entity_type_label azonosító (ID)
