Views Entity Reference (1.0.5) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Link
lt: Nuoroda

en: Field
lt: Laukelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Expose
lt: Eksponuoti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Values
lt: Reikšmės

en: Entity type
lt: Entity tipas
