Views Entity Reference (1.0.5) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Link
lv: Saite

en: Field
lv: Lauks

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Operator
lv: Operators

en: Entity
lv: Entītija

en: Values
lv: Vērtības

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Create a label
lv: Izveidot iezīmi
