Views Entity Reference (1.0.5) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Link
pl: Odnośnik

en: Field
pl: Pole

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Expose
pl: Udostępniaj

en: Entity
pl: Encja

en: Values
pl: Wartości

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Create a label
pl: Stwórz etykietę

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
pl: <strong>Uwaga:</strong>W formacie wyświetlania 'Referencja do encji', wszystkie pola będą wyświetlane w linii, o ile nie zostaną zaznaczone pola, które mają się w niej pojawić.

en: Reduce
pl: Zmniejsz

en: Group item
pl: Element grupy

en: @entity_type_label ID
pl: ID @entity_type_label
