Views Entity Reference (1.0.5) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Field
ta: புலம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: View
ta: பார்

en: Expose
ta: வெளிப்படுத்து

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Values
ta: மதிப்பீடுகள்

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி

en: Reduce
ta: சிறிதாக்க
