Views Entity Reference (1.1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Link
fa: پیوند

en: Field
fa: فیلد

en: Views
fa: نماها

en: View
fa: مشاهده

en: Expose
fa: نمایش

en: Operator
fa: عملگر

en: Entity
fa: عنصر

en: Values
fa: مقادیر

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر
