Views Entity Reference (1.1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Link
oc: Ligam

en: Field
oc: Camp

en: Views
oc: Vistas

en: View
oc: Veire

en: Entity
oc: Entitat

en: Values
oc: Valors

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: Create a label
oc: Crear una etiqueta
