Views Entity Reference (1.1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Create a label
bo: ཁ་བྱང་ཞིག་གསར་འཛུགས
