Views Entity Reference (1.1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Field
da: Felt

en: View
da: Vis

en: Expose
da: Blotlæg

en: Operator
da: Operand

en: Values
da: Værdier

en: Entity type
da: Entity-type

en: Create a label
da: Opret en label

en: Referencing entity
da: Refererende entity

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
da: <strong>Bemærk:</strong> I 'Entity Reference' displays bliver alle felter vist inline medmindre der foretages et eksplicit valg af felter her.

en: Reduce
da: Reducér

en: Group item
da: Gruppér element
