Views Entity Reference (1.1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Field
el: Πεδίο

en: View
el: Προβολή

en: Operator
el: Τελεστής

en: Entity
el: Οντότητα

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Entity ID
el: ID οντότητας
