Views Entity Reference (1.1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Value
hi: मान

en: Link
hi: कड़ी

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Views
hi: द्रश्य

en: View
hi: देखें

en: Entity
hi: इकाई

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी
