Views Entity Reference (1.1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Values
kn: ಮೌಲ್ಯಗಳು
