Views Entity Reference (1.1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Link
sv: Länk

en: Field
sv: Fält

en: Views
sv: Vyer

en: View
sv: Visa

en: Expose
sv: Exponera

en: Entity
sv: Objekt

en: Values
sv: Värden

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Entity bundle
sv: Entitetspaket

en: Create a label
sv: Skapa en etikett

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
sv: <strong>Observera:</strong> I visningar för "Objektsreferens" kommer alla fält visas på samma rad såvida inte ett uttryckligt val av radfält görs här.

en: Reduce
sv: Reducera

en: Group item
sv: Gruppobjekt

en: @entity_type_label ID
sv: @entity_type_label id
