Views Entity Reference (1.1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Link
ur: ربط

en: Field
ur: فیلڈ

en: Views
ur: ویوز

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
