Views EVI (Exposed Value Injector) (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Value
es: Valor

en: Settings
es: Configuración

en: Views
es: Vistas

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Replacement tokens
es: Patrones de reemplazo

en: Plugins
es: Extensiones

en: Filter value
es: Valor del filtro
