Views Extender (3.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Date format
gl: Formato de data

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Is less than
gl: É menor que

en: Is less than or equal to
gl: É menor ou igual a

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is greater than or equal to
gl: É maior ou igual a

en: Is greater than
gl: É maior que

en: Is not equal to
gl: É diferente de
