Views Extender (3.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Is less than or equal to
hr: je manje ili jednako

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is greater than or equal to
hr: je više ili jednako

en: Is greater than
hr: je više

en: Is not equal to
hr: nije jednako
