Views Extender (3.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: Date format
eu: Data formatua

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Is less than
eu: Hau baino txikiagoa

en: Is less than or equal to
eu: Hau baino txikiagoa edo berdina

en: Is equal to
eu: Honen berdina

en: Is greater than or equal to
eu: Hau baino haundiago edo berdina

en: Is greater than
eu: Hau baino haundiagoa da

en: Is not equal to
eu: Honen ezberdina

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
